MMA Superliga: Kapiten Radničkog oborio na zemlju pa pesnicama “dotukao” igrača TSC-a

MMA Superliga Srbije: Igrač niškog Radničkog nasrnuo na rivala iz TSC, srušio ga i udarao

Fudbaleri Radničkog iz Niša protiv TSC-a odigrali su meč 4. kola Superlige Srbije u kojem su poraženi sa 3:0, a sam duel obeležio je nesportski potez kapitena Radničkog Aleksandra Pejovića.

Naime, posle prvog poluvremena bez golova, Stanojev je na početku drugog dela igra zatresao mrežu domaćina. Usledio je period igre u kojem je rasla nervoza Nišlija.

Tako je Stojić faulirao igrača Radničkog Arsića u 63. minutu. Kapiten Nišlija Aleksandar Pejović je potom prišao i, u želji da ubrza izvođenje kaznenog udarca pokušao da uzme loptu. Kako nije uspeo u svojoj nameri oborio je Stojića na zemlju i nekoliko puta ga žestoko udario.

Kada se sve smirilo, sudija je pokazao dva žuta kartona. Jedan igraču TSC-a zbog žetokog faula, a drugi Pejoviću kojem je to bio drugi karton na meču pa je morao iz igre.