Saopštenje predsednika Opštine Zvezdara, Mihaila Doskovića, povodom renoviranja parka u Šamačkoj ulici

Saopštenje:

Nekada je park u Šamačkoj ulici na našoj opštini izgledao zapušteno, nebezbedno i bez dece — sa starim spravama, bez ograde i sa dotrajalim klupama.

Danas, ovaj park je dokaz da uz dobru volju, trud i posvećenost možemo stvoriti mnogo lepše i bezbednije mesto za našu decu.

Za mene, ovo igralište nije samo prostor za igru — ovo je prostor za odrastanje, razvoj, druženje i stvaranje novih prijateljstava. Kada ulažemo u ovakve projekte, mi ulažemo u budućnost, u detinjstvo koje mora biti bezbrižno, ispunjeno radošću i sigurno.

Zato smo se potrudili da sve uradimo po najvišim standardima: postavili potpuno nove sprave, mekane i bezbedne podove, sredili zelene površine i osvetlili ceo prostor kako bi bio prilagođen svima — od najmlađih do najstarijih.

Ponosno mogu da kažem da je ovo sada jedan od najlepših i najkvalitetnijih parkova na Zvezdari, a možda i u celoj našoj prestonici.

Ovo je samo jedan korak u našoj misiji da svaka ulica, svaki kutak Zvezdare bude mesto za zdrav, srećan i lep život.

– Mihailo Dosković
Predsednik Gradske opštine Zvezdara

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

twenty + 13 =