Prvi utisci iz Zvezde – Milojević: “Ovo nema ni na treningu”, Ivanić: “Moglo je bolje”

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Benfike 2:1 u utakmici 1. kola Lige šampiona.

Crveno-beli su odigrali odličan meč, to se posebno odnosi na drugo poluvreme, ali upravo ta činjenica je i skupo koštala Beograđane – Benfika je iskoristila najlošiji period igre Milojevićevog tima – a to je bilo prvo poluvreme – i sa dva gola obezbedila sebi tri boda.

Strelci za goste bili su turski reprezentativci Akturkoglu i Kokču dok je gol nade za Zvezdu delo rezerviste Felisija Milsona, kome je asistirao drugi rezervista večeras Šerif Endiaj.

Neposredno nakon meča trener Zvezde Vladan Milojević je rekao da je njegov tim primio dva jeftina gola, kakvi se ne primaju ni na treninzima, dok je kapiten Mirko Ivanić takođe izrazio žal zbog propuštene šanse.

Defanzivac Uroš Spajić rekao je da je ekipa napravila nedopustive greške koje su na kraju odlučile pobednika.

Naredni meč u Ligi šampiona Zvezda igra protiv Intera u gostima.

Pre toga, crveno-bele čekaju domaća iskušenja, večiti derbi sa Partizanom, potom i duel sa Železničarom.