(VIDEO) Jelena rasplakala SANJU pa je Matora OTKRILA KOGA PLANIRAJU DA IZBACE!

Sanja se rasplakala nakon gurkanja sa cimerkom.

printscreen
printscreen

Danas je došlo do svađe između Mikija Đuričića, Bore Santane, Jelene Golubović i Saške Karan. Đuričić je Santani zamerio što se žalio ovim cimerkama, nakon čega mu je rekao da prelomi sa kim želi da se druži, sa njim ili sa pevačicom i rediteljkom.

U toku ove rasprave, Sanja Stanković prala je sudove u kuhinji, a tada je došlo do gurkanja između nje i Jelene Golubović. Kada je ova situacija prošla, Sanja se rasplakala prvo u dvorištu, a zatim i u pabu. Rame za plakanje bila joj je, kao i uvek, Jovana Tomić Matora.

-Bora je ljigavko. On je postao takav ljigavko – rekla je Matora.

-Drago mi je što je Miki rekao Bori da bira ili one ili on. Bora je postao isti ološ kao Jelena i Saška – izjavila je Sanja.

-Ej, on ogovara tako napolju, Bora je takav – ljigav. Vidiš da ti d*kaju tvog najboljeg druga. Ona (Jelena) i Saška imaju dogovor da izbace Mikija, provokacijom. Treba da dozvolim da se neko izd*kava na tebe i da ja to gledam? – nervozna je bila Jovana.

Sanja je i u nastavku razgovora plakala, a kako je sve izgledalo možete pogledati u video-klipu koji se nalazi ispod.

Izvor: Pink.rs

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − seven =