Radonjić ima samo jednu želju

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je njegova ekipa, uz sve probleme koje je imala, odigrala solidnu utakmicu protiv Real Madrida.

“Igrali smo dobro prvom poluvremenu, ali u drugom nismo imali dovoljno energije da nastavimo s istom odbranom kao u prvih 20 minuta. Napravili su prednost i preuzeli kontrolu nad utakmicom. Uprkos svim problemima, odigrali solidnu utakmicu”, rekao je Radonjić posle utakmice.

Bez Luke Mitrovića, Arona Vajta, Nejta Voltersa i Nikole Kalinića, košarkaši Crvene zvezde su izgubili večeras u Madridu od Reala sa 67:79, u utakmici 11. kola Evrolige.

Radonjić je otkrio jedinu želju.

“Samo kompletan sastav na treningu”, zaključio je Radonjić.

Crvena zvezda je sada na skoru 4/7, dok je Real Madrid na vrhu tabele sa devet pobeda i dva poraza.

Ekipa Dejana Radonjića će narednog petka dočekati Uniks, a pre toga je očekuje gostovanje Studentskom centru u ABA ligi.