Fudbal: “PETARDA” ZVEZDE U PRVOJ PROVERI!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Grafičar u prvoj prijateljskoj utakmici u zimskom delu sezone rezultatom 5:0

printscreen
printscreen

Utakmicu je obeležio najbolji strelac Omladinske lige Srbije Dejan Joveljić, koji je postigao dva pogotka i pokazao zašto nije želeo da ide na pozajmicu.

Vodeći gol pao je posle samo osam minuta, Gobeljić je uposlio Srnića koji je rutinski smestio loptu u mrežu za 1:0. Osam minuta kasnije Zvezda je iznudila jedanaesterac, a precizan sa bele tačke bio je mlad napadač Dejan Joveljić – 2:0.

Momak koji je jesenas dominirao u Omladinskoj ligi, postigao je još jedan gol u finišu prvog poluvremena, kada je odlično reagovao na odbijenu loptu pošto je Luka Ilić pogodio stativu.

Istakao se i novajlija Stefan Hajdin,  posle njegovog prodora po levoj strani, Milan Pavkov je u 79. minutu povećao vođstvo na 4:0, dok je konačan rezultat postavio u 88. Veljko Nikolić posle akcije Erakovića i Milića.

Zvezde će u četvrtak od 13.00 na pomoćnom terenu stadiona ”Rajko Mitić” igrati protiv BASK-a.

Izvor: Informer