Fudbaleri Partizana se redom oglašavali na Instagramu posle Radničkog: “Neke stvari ne možemo da pobedimo”

Fudbaleri Partizana poraženi su danas u utakmici 18. kola Superlige Srbije od Radničkog u Nišu, čime su ispustili iz ruku prvo mesto na tabeli domaćeg prvenstva i sada su na njemu crveno-beli sa “Marakane” – 2:1 (0:0).

Poveo je Partizan golom Saldanje u 54. minutu utakmice, ali su do kraja Nišlije preokrenule pogotkom sa penala Petrova u 66. minutu, a potom i autogolom Ilića u 73. minutu.

Nakon utakmice, jedan za drugim su se oglašavali fudbaleri Partizana putem društvenih mreža, očigledno nezadovoljni ishodom meča, ali i nekim odlukama arbitara viđenih u Nišu.

Tako je prvo Aldo Kalulu na storiju na Instagramu ostavio poruku.

– Uspeli su (emotikon klovna). Hvala Partizanovoj porodici na besprekidnoj podršci, svaka čast timu na naporima. Ali postoje neke stvari koje ne možemo da pobedimo. Ali… Uvek ćemo ići napred, bez obzira na sve – napisao je Aldo.

Bibras Natho okačio je sliku sebe sa sudijama, pre svega glavnim, Markom Ivkovićem uz emotikon koji ućutkuje. Za kraj je tu bila i poruka Saldanje.
– Borićemo se protiv svega i svakoga. Mi smo Partizan – napisao je Mateuš uz emotikon u crnoj i beloj boji, kao i onaj koji steže mišić.