UŽIVO Bravure Teodosića i Jaga, Zvezda na plus 9!

Crveno-beli posle sedam kola u elitnom takmičenju imaju dve pobede i pet poraza, dok je Fener na skoru 5–2.

21:39

20′ Boloboj!

Za kraj druge deonice! 45:26

21:36

19′ Nedović!

Još jedna trojka, za plus 20 – 43:23

Vraća Dorsi na isti način, a Sferopulos zove taj-aut u finišu prvog poluvremena.

21:33

18′ TEOOODOSIĆ!

Ide trojka iskusnog pleja, Zvezda je na 40:23. Plus 17!

21:28

15′ Tajm-aut Fenera

Mora Itudis da reaguje posle nove serije poen Teodosića – 37:21

Njegov tim je ubacio sam pet poena za pet minuta igre u nastavku, što je rezultat Zvezdine dobre odbbrane.

21:21

14′ Raste prednost Zvezde

Pogađa i Stefan Lazarević, Zvezda je na 32:19. Pogodio flouter i pokazivao ono “ne čujem vas”, pošto publika uzdiše što ne šutira za tri.

Bolje je energetski ušla u ovaj duel i to joj se isplaćuje u ovim trenucima.

21:19

13′ Novi čelendž

Revija video provera u prvih 13 minuta meča.

21:14

12′ Jago ne staje

Brazilac zapalio Arenu, treća trojka ! Prvo dvocifreno vođstvo Zvezde – 28:16

21:07

10′ Trojka Teodosića!

Za kraj prve deonice – 25:16

21:06

9′ Jagooo!

Trojka Zvezdinog Brazilca, ali brzo uzvraća rival istom merom. Išla je Zvezda na plus osam u ovom delu meča, turski tim uspeva da osatne u ritmu.

21:05

Nejpir nije na klupi

Kako javlajju naše kolega sa lica mesta, Zvezdin plej morao je da napusti parket kako bi zaustavio krvarenje iz nosa nakon udaraca Tajlera Dorsija.

6′ Dorsi lagano poentira

Smanjuje košarkaš Fenera na 15:11.

Budi se tim Dimitrisa Itudisa.

20:59

5′ Prva trojka za goste

Pogađa je Jam Madar, ali uzvraća Jago Santos istom merom – 15:9

20:56

4′ Nalet Zvezde

Prvo zakucava Bolomboj, a potom Jago krade loptu i nju zakucava Mitrović. Odlične minute Zvezde koristi i Nedović, na čije dodavanje Bolomboj zakucava treći put za 12:6. Najveća prednost domačina.

20:54

3′ Motli vraća Fener

Posle malo praznog hoda, sonosi košarkaš gstujućeg tima izjednačenje, sada je 6:6.

20:52

2′ Nastavlja Zvezda u dobrom ritmu

Vode domaćini 6:2 na startu meča. Bolji početak tima Janisa Sferopulosa.

20:48

Nejpir dobio udarac

Dobio je amrički košarkaš lakat Dorsija po nos, krenula je krv pleju Zvezde. Sudije gledaju da li ima elemenata za nesportsku.

Posle gledanja snimka kažud a nije bilo namere.

20:47

1′ Počeo je meč

Serija Zvezde od 4:0. Prvo geidraitis pogađa za prvepone na ovom meču, a onda i Nemanja Nedović prolazi na polaganju za – 4:0