UŽIVO Novi poraz Zvezde: Dragović skeptičan

Dva tima sastala su se pre dve sedmice na “Red Bul areni” i tada su pobedu odneli “bikovi” rezultatom 3:1

Zvezda ima jedan bod, baš koliko i Jang Bojs, sa kojim su remizirali na “Marakani” (2:2), Lajpcig je sakupio devet, a Mančester sitimaksimalnih 12.

U uvertiri susreta seniora, omladinci Lajpciga su savladali vršnjake iz Crvene zvezde rezultatom 1:0, da bi pre meča bila viđena reka ljudi kako ide ka “Marakani”

Navijači crveno-belih su i ovoga puta napravili fenomenalnu koreografiju, mada je atmosferu pokvario Ćavi Simons, golom već u osmom minutu

Već u 20. minutu viđena je “frka” kod klupe Zvezde, kada je posle koškanja sa Opendom, kondicioni trener domaćih Marko Vasiljević dobio crveni karton

Luj Openda je u 77. minutu duplirao prednost, a gol nade za Zvezdu viđen je u 81. minutu, kada je Benjamin Henriks savladao sopstvenog golmana

Zvezda naredni meč igra u Bernu protiv Jang Bojsa 28. novembra, a mladi Vladimir Lučić je najavio napad na pobedu na toj utakmici

Kapiten Aleksandar Dragović sumnja u trijumf u Bernu ako Zvezda bude igrala kao protiv Lajpciga, dok je In Bom Hvangu meč u Beograd bio sličan kao onaj pre 14 dana u Nemačkoj.