VLAHOVIĆ POGURAO JUVE KA FINALU: Majstorija Srbina i kolaps Lacija!

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović postigao je drugi gol za Juventus protiv Lacija u pobedi od 2:0 (0:0) prvom meču polufinala Kupa Italije i poveo Staru damu ka finalu.

“Stara dama” iz Torina se revanširala “nebesko-plavima” za poraz u Seriji A prethodnog vikenda (1:0) i stekla veliku prednost.

Revanš se igra u Rimu 23. aprila i tada ćemo saznati ko će biti učesnik utakmice za trofej koja će biti odigrana u maju u Rijadu.

Meč je još jednom obeležio Dušan Vlahović, koji je ponovo bio strelac, ovog puta drugog gola Juvea.

Najpre je Federiko Kijeza doneo prednost u 50. minutu, da bi u 64. Vlahović na prelep način završio solo-akciju.

Srpski napadač je bio starter, kao i Filip Kostić, a obojica su na terenu bili do 86. odnosno, 89. minuta.

Drugog finalistu Kupa Italije daće dvomeč između Fiorentine i Atalante, čiji se prvi meč igra u sredu od 21.00 na stadionu “Artemio Franki”.